2023 Aralık Ayında Çıkmasını Dört Gözle Beklediğimiz 6 Oyun!

2023 biterken girdiğimiz son ay içerisinde bizi öyle ahım şahım oyunlar beklemiyor desek yalan olmaz herhalde. Bu ay içerisinde pek fazla heyecanlanamadığımız yapımlar yer alsa bile belki ilginizi çekecek oyunlar bulursunuz!

1. The Day Before – 7 Aralık

Çıkıp çıkmayacağı halen belli değil ancak geliştirici ekibin verdiği tarih 7 Aralık günü. Uzun zamandır gündemi meşgul eden yapısı ve halen kendine inandıramayan atmosferiyle bakalım 7 Aralık günü karşımıza başarılı bir şekilde çıkabilecek mi?

2. Warhammer 40,000: Rogue Trader – 7 Aralık

7 Aralık günü çıkacak bir diğer oyun ise Warhammer evreninden geliyor. Zengin bir hikaye içeriğine sahip olacak oyun, aynı zamanda önemli seçimler barındıran diyaloglara da ev sahipliği yapacak. Rol yapma ögeleri de oyun içerisindeki en önemli unsurlardan bir tanesi.

3. Terminator: Dark Fate Defiance – 7 Aralık

Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız 7 Aralık günü çıkacak Terminator: Dark Fate’e bir göz atabilirsiniz. Gerçek zamanlı taktiksel bir oynanışı bulunan yapım içerisinde klasikleşmiş Terminatör evrenine konuk oluyorsunuz. Filmlerden aşina olduğumuz bazı içerikler de oyunda yer alacak gibi görünüyor.

4. Avatar: Frontiers of Pandora – 7 Aralık

Sanki her firma anlaşıp oyunlarını aynı günde çıkartmak istemiş gibi bir süreç. Avatar: Frontiers of Pandora, Ubisoft’un son dönemlerde yaptığı farklı işlerden birisi olabilecek gibi duruyor. Oyuncuların umutları büyük. Bakalım karşımıza nasıl bir yapım çıkacak.

5. House Flipper 2 – 14 Aralık

Serinin ilk oyunu oldukça sevilen bir yapımdı. Evleri alıp dilediğiniz gibi dizayn ederek tekrar satışa çıkartabiliyordunuz. Ayrıca mini görevleri yaparak kendinizi geliştirebiliyordunuz. House Flipper 2’de ilk oyunun üstüne koyarak oyunculara daha efektif bir yaklaşım sunmayı düşünüyor.

6. Soulslinger: Envoy of Death – 14 Aralık

Rogue-lite bir FPS oyunu olan Soulslinger: Envoy of Death, hem karanlık hem de zorlayıcı yapısıyla ön plana çıkıyor. Belki ismini pek fazla duyuramamış olabilir ancak içerisinde yüksek bir potansiyel barındırdığını söylememiz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x