‘Kızılcık Şerbeti’ ekibinden Settar Tanrıöğen’e teşekkür

Show Tv dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin 53’üncü bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu. Dizinin başlangıç sahnesinde, beyin kanaması geçiren ve yoğun bakıma kaldırılan oyuncu Settar Tanrıöğen’e teşekkür edildi.

Teşekkür mesajında yer alan ifadeler şöyle:

“Kızılcık Şerbeti ailesi olarak, usta oyuncu Settar Tanrıöğen’e Abdullah Ünal karakterine kattığı kıymetli değer için teşekkür eder, kendisinin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.”

AHMET MÜMTAZ TAYLAN DAHİL OLDU

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Settar Tanrıöğen’in yerine ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisine dahil oldu. Taylan, dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde ilk kez Abdullah Ünal karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği ‘Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor. Dizide bu isimlere Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Özge Özacar, Kayra Şenocak, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Sema Öztürk, Gizem Yanık, Vurgun Adalayı, Duygu Aslan eşlik ediyor.

Ne olmuştu?

‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinde Abdullah Ünal karakterini canlandıran oyuncu Settar Tanrıöğen bazı şikayetlerle hastaneye kaldırılmış, beynindeki bir damarda kanama başladığı tespit edilince acil ameliyata alınmıştı.

İki kez ameliyat edilen oyuncunun tedavi sürecine bir süre daha devam edeceği ve ekranlardan bir süre daha uzak kalacağı öğrenilmişti.

Oyuncunun geçici hafıza kaybı yaşadığı ortaya çıkmış ve ‘Kızılcık Şerbeti’nde hayat verdiği “Abdullah Ünal” karakterini Ahmet Mümtaz Taylan’ın canlandıracağı açıklanmıştı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x