Usta Analist: Patlayan Bu Altcoin Düşecek, Bu 2’si ise Patlayacak!

Kripto para piyasasında boğaların hakimiyeti gittikçe artıyor. Lider kripto para Bitcoin artan benimsenmenin ortasında 52 bin doları korumaya devem ediyor. Yeni bir ivme kazanan lider altcoin Ethereum ise sahneyi Bitcoin’den devralıyor. Bu gelişmelerin ortasında, geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti, radarın altında uçan iki altcoin’in yukarı yönlü patlamalar için hazırlandığını söylüyor. Bunun yanında analist, son zamanlarda patlamasıyla gündemi belirleyen bir token için düzeltme bekliyor.

Altcoin Sherpa NTRN’da bir sonraki ayağı bekliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki yeşil günlerin sayısı artıyor. Bu da boğaların morallerinin yerinde olduğunu gösteriyor. Bu pozitif atmosferde traderlar ve yatırımcılar yeni avlar arıyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, sosyal medya platformu X’teki takipçilerine son tahminlerini paylaştı. Analist, akıllı sözleşme protokolü Neutron’un (NTRN) yerel varlığında yükselişte olduğunu söylüyor. Analiste göre, NTRN bir sonraki yükselişine hazırlanmak için konsolide oluyor. Bu bağlamda analist, “NTRN: Bir sonraki ayak geliyor…” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, NTRN’nin 2,01 dolarlık aralık direncine doğru bir hareket için hazır göründüğünü öne sürüyor. Bu arada, yazı sırasında NTRN, günlük bazda %1,8 kayıpla % 1,72 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token haftalık grafiğinde %57 artış kaydetti.

Yeni ve parlak olanı seviyoruz!”

Analist, daha sonra Blockchain tabanlı Heroes of Mavia (MAVIA) oyununun yerel varlığını yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa, MAVIA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesini kıracağını öne süren bir grafik paylaşıyor. Analist, “MAVIA: Yeni ve parlak olanı seviyoruz.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında MAVIA günlük bazda %4,5 kayıpla 9,6 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token haftalık grafiğinde %33’ün üzerinde kazanç elde etti. Ayrıca MAVIA, 18 Şubat’ta 10,71 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Altcoin Sherpa, DYM için bir düzeltme öngörüyor

Analistin radarındaki son coin, bu ayın başlarında manin net’ini başlatan modüler bir Blockchain olan Dymension (DYM). Altcoin Sherpa, DYM’nin 7 dolar seviyesine yakın mevcut aralığının dibine doğru düzeltme yapacağını tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, “DYM: 7 doların altında satın alın.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında DYM günlük bazda %1,8 düşüşle 7,48 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte token aylık grafiğinde %61’in üzerinde artış gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x