Yeni Sevgilisi Gökhan Fırat’la Motor Gezmesine Çıkan İrem Derici, Yine ve Yeniden Aşka İnandırmaya Yemin Etti

Aşk hayatında tutturamadığı dikişle meşhur İrem Derici’nin yeni sevgilisi Gökhan Fırat’la motor gezmesi umutları yeniden yeşertti!

Geçtiğimiz günlerde 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Gecesi’nde yaptığı şovla zaten onda olan dikkatleri daha da çok üzerine çeken ve takdir gören İrem Derici, ne yapsa olay olan ne söylese gündem olan isimlerden.

Aşk hayatında bir türlü dikiş tutturamayan, her yeni sevgilide hepimize “oldu bu iş” dedirttikten sonra ayrılık kararı aldığı aşklarla meşhur olan İrem Derici, birkaç hafta önce fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat’la yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu.

Aşklarını sosyal medyadan duyuran taze çift, Altın Kelebek gecesine de el ele gelmişti.

E İrem Derici’nin deli dolu hallerine zaten alışığız. Bir de aşık oldu mu aurası hepten değişiyor biliyorsunuz, aşk ona önce hep çok iyi geliyor şüphesiz!?

Ve sosyal medya kullanıcıları da yine ve yeniden aşka inanmaya çok kararlı gibi duruyor!

Şimdilerde de, Allah bozmasın, İrem Derici’nin 32 diş güldüğü ve çok mutlu olduğu dönemlerden birindeyiz. Sosyal medyada ilişkilerinden enstantaneler göreceğimizin sinyalini de almıştık, yeni fotoğraf geldi bile! İrem Derici, bu sefer de sevgilisiyle motor gezmesine çıktı!

Bazı sosyal medya kullanıcıları yine ve yeniden Derici’nin bu sefer aşkı bulduğuna inanmaya çok kararlıydı, bazılarıysa ikiliyi yakıştıramadı…

1. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x